Up

Biuletyn

Zapraszamy do lektury szkolnego biuletynu, który powstał z myślą uwiecznienia naszych wspólnych starań, by Polska Szkoła nie tylko uczyła, ale również podtrzymywała tradycje, zwyczaje i dziedzictwo kulturowe naszej Ojczyzny. Dlatego pisząc o tym, chcielibyśmy uhonorować Księży, Nauczycieli i Rodziców za ich trud włożony w rozwój polskości u dzieci poprzez kultywowanie tego, co nam takie jest drogie i bliskie sercu.

Zachęcamy uczniów i wszystkich zainteresowanych do współpracy przy tworzeniu biuletynu, aby mogli opisać swoje przeżycia i wspomnienia związane z naszą szkołą lub życiem naszej Parafii. Prosimy o kontakt z zespołem redakcyjnym na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.