Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Wspieraj Polską Katolicką Szkołę Sobotnią w Swindon robiąc zakupy online!

Wspieraj Polską Katolicką Szkołę  Sobotnią w Swindon robiąc zakupy online!

 

Drodzy Państwo,

 

Od dzisiaj robiąc zakupy online – poczynając od cotygodniowych zakupów spożywczych a kończąc na rezerwacji biletów na wymarzone wakacje – mogą Państwowspierać finansowo Polską Szkołę Katolicką w Swindon bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

 

Ponad 2 700 sklepów, m.in.: Amazon, John Lewis, Ebay, The trainline, Sainsbury’s, M&S, Next, Boots przekaże datek (procent od wydanej przez Państwa kwoty) dla potrzeby dzieci z naszej Szkoły w ramach podziękowania za Państwa zakupy!

Za pomocą jednego kliknięcia mogą Państwo wspierać polską edukację w Wielkiej Brytanii  i to zupełnie za damo!

 

Wszystko, co należy zrobić to:

1. Wejść na stronęwww.easyfundraising.org.uk/causes/polishcatholicsaturdayschool

2. Zarejestrować się za darmo.

3. Zrobić zakupy – datek od Państwa zakupów zostanie automatycznie przekazany Szkole przez easyfundraising.

 

Zainstalowanie na swoim komputerze „Donation reminder”, dostępnego bezpłatnie po zarejestrowaniu się na stronie www.easyfundraising.org.uk/causes/polishcatholicsaturdayschool, pomoże Państwu pamiętać o przekazaniu datku. Przekazane nam procenty od dokonanych zakupów pomogą nam realizować te cele.

 

Z gory serdecznie Państwu dziękujemy  i życzymy udanych zakupów!

Zarząd Szkoły