Kącik przedszkolaka

Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 4 do 5 lat. Nauczanie w przedszkolu trwa około 2 lat i opiera się na podstawie programu nauczania przedszkolnego zaakceptowanego przez polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej z wykorzystaniem podręczników przeznaczonych do nauczania w wieku przedszkolnym.

Celem naszego przedszkola jest kształtowanie zdolności językowych dzieci i rozwijanie w nich umiejętności posługiwania się językiem ojczystym. Przygotowujemy dzieci do życia w wielokulturowym i wielojęzycznym świecie, dbamy o wszechstronne wychowanie estetyczne, wspieramy, pomagamy i inspirujemy najmłodsze pokolenie.

Dzieci biorą także udział w akademiach, wycieczkach i zabawach organizowanych przez szkołę.

Wychowawcy:

Anna Kędzierska