Przydatne linki edukacyjne

Zachęcamy naszych uczniów i rodziców do korzystania z multimedialnych pomocy edukacyjnych dostępnych bezpłatnie online:

• www.sieciaki.pl - witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie – Sieciaki, które przez zabawę uczą bezpiecznego korzystania z Internetu.
  • www.dzieci.wp.pl  - serwis dla dzieci w portalu wp.pl. Zawiera mnóstwo gier, kolorowanek i puzzli
  • www.kolorowanki-dla-dzieci.pl - serwis z bogatym zbiorem kolorowanek, które można wydrukować.
  • www.misie.com.pl - strona z zabawami, legendami, wierszykami i komiksami dla dzieci.
  • www.krasnoludki.pl - gry, bajki, malowanki i inne zabawy dla dzieci.
  • www.urwisy.pl -  katolicki portal dla dzieci. Informacje, katechezy, puzzle i zabawy, galeria rysunków dzieci.
  • wesolemiasteczko.interia.pl - ciekawostki, opowiadania, bajki i baśnie.
  • www.pankuleczka.pl - serwis poświęcony książce dla dzieci pod tym samym tytułem. Na stronie zabawy i gry dla najmłodszych, takie jak: labirynty, puzzle, łączenie kropek w obrazek i specjalne kolorowanki.
  • www.e-kolorowanki.pl - proste w obsłudze programy do kolorowania obrazków na ekranie lub po wydrukowaniu na papierze.
  • dolinka.szkola.net - serwis edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci. Wirtualne zabawy i ciekawe informacje poszerzające wiedzę o świecie.
  • junior.reporter.pl - serwis dla dzieci i nastolatków zawierający informacje popularnonaukowe, recenzje gier i książek dla dzieci, porady na temat korzystania z Internetu.
  • www.droga.com.pl - witryna dla młodzieży, prowadzona przez Dwutygodnik Młodzieży Katolickiej “Nasza DROGA”. W serwisie można znaleźć wiele artykułów z archiwalnych wydań magazynu.
  • www.ewa.bicom.pl - strona dla rodziców, lubiących śpiewać.

Jeżeli Państwo znacie ciekawą stronę edukacyjną, proszę napiszcie do nas, a informacje o niej umieścimy na powyższej liście.