Zajęcia dodatkowe

Od nowego Roku Szkolnego 2014/15 Szkoła oferuje bardzo bogaty program zajęć dodatkowych/pozalekcyjnych, podczas których uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w różnych konkursach i zawodach, spędzają czas w grupie osób o podobnych zainteresowaniach realizując ciekawe zadania i projekty.

Oto lista zajęć dodatkowych, z których mogą korzystać nasi uczniowie:

NUMER i NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN/SALA

1. Koło muzyczne – SZKOLNY CHÓR

Zachęcamy do znajdowania i  kształtowanie  zdolności muzycznych i artystycznych, poznawania ciekawych aranżacji muzycznych, śpiewania ulubionych piosenek, udział w przeglądach muzycznych, przygotowywanie akademii szkolnych i innych.

Pani Dorota Fierka

Sala Przedszkola, Dom Polski

2. Koło plastyczno – artystyczne

Zachęcamy do kształtowania zdolności manualnych, poznawania różnorodnych technik artystycznych, jak malarstwo, rysunek, decupage, techniki witrażowe, colage, i inne.

Panie
Katarzyna Leśniewska i Agnieszka Wykpisz

13.15-14.00
Przedszkole, Dom Polski

3. Koło matematyczne

Bezpłatne zajęcia, podczas których będziemy pomagali dzieciom odrobić zadania z matematyki.

Pani Joanna Nidecka

13.15-14.00