• infoszkolaswindon

Aby wyjść naprzeciw dzieciom i ich rodzicom w tym trudnym czasie szkoła za naukę nie pobiera opłat 🤩 A wszystko to dzięki naszym wspaniałym nauczycielom, którzy zgodzili się dla naszych uczniów pracować charytatywnie, za im serdecznie dziękujemy ❤❤❤❤❤❤


ZAPISY NA ZAJĘCIA ONLINE - dla dzieci, które nie są uczniami naszej szkoły 🌞🌞🌞

Dziękujemy za zapisy nowych uczniów do naszej szkoły na zajęcia online 🥰 Jeśli ktoś chce dołączyć do #szkoławchmurce może zrobić to w każdej chwili. Prosimy tylko o wypełnienie formularza z linku poniżej.

https://forms.gle/5zrCZ7AKWSnbqSo37

Przypominamy, że zapisać się mogą dzieci już od 3 roku życia :) #szkoławchmurce© 2019 Polska Szkoła Sobotnia w Swindon

Polish Saturday School is operated by Educational and Cultural Centre, Swindon Cio

Charity no. 1183960

Walton Close, SN3 2JU Swindon

United Kingdom