• PD

W związku z zaplanowanym już w poprzednim roku szkolnym, szkoleniem Safeguarding, 12 października 2019r. nasza szkoła będzie ZAMKNIĘTA.


Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas priorytetem, dlatego wszyscy nauczyciele i wolontariusze zobowiązani są wziąć udział w w/w szkoleniu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi nauczyciele i wolontariusze stale podnosili swoje kwalifikacje. Większość szkoleń, na które kieruje pracowników nasza szkoła zazwyczaj nie koliduje z cotygodniowymi zajęciami. Niestety szkolenia safeguarding nie udało się przenieść poza zwykłe sobotnie godziny lekcyjne, za co serdecznie przepraszamy.Widzimy się znowu 19 października o 9.30!

© 2019 Polska Szkoła Sobotnia w Swindon

Polish Saturday School is operated by Educational and Cultural Centre, Swindon Cio

Charity no. 1183960

Walton Close, SN3 2JU Swindon

United Kingdom