Opłaty za szkołę można dokonać tylko i wyłącznie w formie przelewu bankowego na konto szkoły. Opłaty są pobierane z góry: 10 rat, 2 raty lub 3 raty.

Płatności można dokonywać przelewem na konto szkoły, którego dane są podane poniżej:

PKSS Swindon

Barclays Bank

Sort Code: 20-84-61

Numer Konta: 03913465

Referencje: W opisie proszę podać NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

UWAGA: Obowiązek uiszczania opłat za szkołę w terminie spoczywa na rodzicach. Nieuiszczenie opłat w wyznaczonym terminie bez podania przyczyny będzie wiązało się z odmową przyjęcia dziecka na zajęcia lub skreśleniem z listy uczniów. Szkoła nie zwraca opłat za nieobecności za wyjątkiem np. długotrwałej choroby potwierdzonej zaświadczeniem szpitalnym.

Czesne za Szkołę na rok 2019/20 wynosi:

za jedno dziecko: 10 rat x £36 lub 3 raty x £117 lub 2 raty x £175

za dwoje dzieci: 10 rat x £63 lub 3 raty £204 lub 2 raty x £305

trzecie i kolejne dziecko bez opłat.

W szkole obowiązuje elektroniczny system rejestrowania płatności. System działa w sposób następujący:

• każdy z Państwa musi zdeklarować się w jakich ratach będzie uiszczał czesne,

• na początku każdego miesiąca będą Państwo otrzymywali automatycznego e-maila z przypomnieniem ile należy zapłacić  oraz w jakim terminie,

• każdy z Państwa będzie dokonywał płatności poprzez przelew, stałą opłatę w banku lub wpłatę na konto szkoły (przy wpłatach prosimy podać nazwisko dziecka lub numer otrzymanego invoice),

• płatności będą rejestrowane w systemie FreeAgent,

• w przeciągu tygodnia od dokonania płatności powinni Państwo otrzymać e-maila z podziękowaniem za dokonaną wpłatę,

• w przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo invoice lub po dokonanej wpłacie e-maila z podziękowaniem prosimy o kontakt na adres e-mail: platnosci.szkolaswindon@gmail.com

W szkole obowiązuje jednorazowa oplata administracyjna w wysokości £10 od dziecka. Kwota ta będzie automatycznie dopisana do pierwszego “invoice” i musi być uiszczona z pierwszą ratą.