Zasłużeni dla Szkoły

Wicedyrektor Szkoły ds. Organizacyjnych w latach 2019-2021

Magdalena Rozwadowska

Magda.jpg

Pozytywnie zakręcona do granic możliwości. Gotowa do działania o każdej porze dnia i nocy. Doświadczenie zdobywała m.in. w Polsce w harcerstwie, w którym się wychowała od najmłodszych lat. W Swindon prowadzi gromadę zuchową, gdzie uczy dzieci swoim przykładem jak rozwijać umiejętności interpersonalne, logistyczne oraz zmysł organizacyjny. To też pierwsza i niezastąpiona szefowa Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście. Lubi pomagać, dlatego zawsze ma ręce pełne roboty!

Mama Nikoli i Oskara. Kocha zwierzęta, a zwłaszcza psy. Od wielu lat towarzyszy jej poezja śpiewana. Jest członkiem zespołu Mixed-Up, gdzie nie tylko śpiewa i gra na gitarze, ale i nierzadko gra pierwsze skrzypce.

Z Polską Szkołą Sobotnią w Swindon związana od 2015 roku.

Motto: "Tam idź, gdzie słyszysz śpiew. Tam ludzie serca mają. Źli ludzie wierzaj mi –  Ci nigdy nie śpiewają” –  Norwid.